2015-2016 навчальний рік

На допомогу вчителю:

Інформаційно-методичне середовище для вчителів

Ознайомтесь з номером журналу "Перша вчителька" №1 2012 року на освітньому порталіПедПРЕСА

Веб-сайт для педагогів дошкільної і початкової освіти

Працівники кафедри методики та психології дошкільної та початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, які створили цей ресурс, сподіваються, що сайт сприятиме розв’язанню такої непростої проблеми, як наступність між діяльністю дошкільного закладу та школи першого ступеня. Відмінна риса всіх розміщених на сайті матеріалів – їхня вразна практична спрямованість.Мета створення сайта для педагогів дошкільної та початкової ланок освіти – не лише надання їм корисної та цікавої фахової інформації, а й організація між ними професійного спілкування. Усі охочі педагоги матимуть можливість розповісти про свій досвід роботи, обмінятися методичними матеріалами, узяти участь в обговоренні актуальних питань навчання і виховання дітей.

На сторінках веб-сайта ви зможете ознайомитися:

• з нормативно-правовими та інструктивно-методичними документами;
  • з поурочним і тематичним плануванням навчального матеріалу;
  • з розробками уроків, занять;
  • зі сценаріями виховних заходів, розваг, змагань, святкових ранків;
  • з дидактичним матеріалом до уроків і занять, презентаціями PowеrPoint;
  • із цікавим досвідом роботи колег;
  • з педагогічними «секретами» виховання і навчання дітей із особливими освітніми потребами;
  • з порадами науковців, зокрема психологів.

Матеріали до уроків ЦО

Всеукраїнський освітній портал "Острів знань".

Програма Microsoft «Партнерство в навчанні».

Матеріали презентацій переможців в конкурсі «Вчитель-новатор» (розділ ДОКУМЕНТИ) у спільноті ІІІ Форуму на Мережі «Партнерство в навчанні».

Всі роботи учасників конкурсу «Вчитель-новатор».

Програма «Партнерство в навчанні» дозволяє створити або приєднатися до спільноти вчителів за інтересами, шкільними предметами:хімія, біологія, географія, фізика, математика, інформатика.

Видавництво «Шкільний світ» підбило підсумки Всеукраїнського конкурсу на найкращий авторський освітній інтернет-сайт.

Безпечні інтернет-сайти для дітей.

От Майкрософт

Рекомендуемо визначити свій

Індекс комп’ютерної безпеки

Урядом затверджено чотири важливі для освіти державні програми

У квітні 2011 року Кабінетом Міністрів України затверджено чотири вкрай важливі для освіти державні програми: Державну цільову соціальну програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, Державну цільову програму підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року, Державну цільову програму впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» та Державну цільову програму розвитку професійно-технічної освіти на 2011-2015 роки.