Учнівське самоврядування “Сяйво” проводить значну роботу серед учнів школи. Організують роботу учнівського самоврядування, координують співпрацю різних категорій активу і рад справ, надають методичну і практичну допомогу школярам заступник директора з виховної роботи Олійник В.А. та педагог-організатор Василюк А.М.
Лідер РУС - учениця 9а класу, Шаповалова Яна.
Було організовано свята, конкурси, рейди.
Зустріч лідерів шкіл
/Files/images/x_5dce800c.jpg/Files/images/x_9ff59127.jpg/Files/images/x_25aca1e1.jpg/Files/images/x_811a3fc0.jpg
На початку навчального року було складено загальний план роботи РУС «Сяйво» на 2011-2012 навчальний рік та плани роботи по секторам. Працює всього 6 секторів – культмасовий, учбовий, трудовий, шефський, спортивний, прес-центр. За кожним сектором закріплено відповідального.
Поновлено інформацію в папці учнівського самоврядування та стенди в кімнаті учнівського самоврядування. Щоп’ятниці проводились засідання у складі голови ЗДВР Олійник В.А., педагога-організатора Василюк А.М., лідера РУС, членів РУС, лідерів 5-11 класів, всі відповідальні за сектори звітували про свою роботу за тиждень та планувалася робота на наступний.
Проводились рейди: “Я учень”, “Ні прогулам”, де перевірялося як учні виконують правила внутрішнього розпорядку; наявність шкільної форми, перевірка щоденників учнів. Підсумки обговорювалися на засіданнях РУС. Велику ініціативу проявили під час організації свят – «День Вчителя», новорічного свята, свята 8 березня, святкового концерту для учнів випускного класу.
22.12.2011 члени РУС отримали запрошення на перегляд новорічної вистави при СЗШ № 23.
24.09.2011 РУС «Сяйво» приймала участь у Районному зборі-старті шкіл лідерів учнівського самоврядування, до якого підготувала презентацію Ради, пісню, девіз. Отримали грамоту за перемогу в номінації “Найкреативніша Рада”.
07.11.2011 року в школі було проведено урок шкільного самоуправління (1-6 кл.). Основною метою проведення уроку учнівського самоврядування було надання можливості учням проявити організаторські здібності, талант, відчути себе дорослими, готовими до самостійного життя, вміння швидко приймати рішення в екстремальних ситуаціях. Учні 9-11 класів керували навчально-виховним процесом та взяли роботу педагогів на себе. Був затверджений склад педагогічного колективу. Учні заздалегідь підготувались до занять з допомогою педпрацівників, зуміли цікаво та змістовно організувати навчально-виховний процес. По закінченню учбового процесу учні-активісти організували підсумкове засідання, на якому обговорили свої враження від прояву особистісних організаторських здібностей. Учні змогли гідно оцінити важливість і складність праці педагога. Високої оцінки заслужили всі учні, що працювали вчителями.
РУС організували «Акцію доброчинності та милосердя!!! Подаруй радість дітям!!!», що проводилася Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією.
Дуже активно та плідно працюють редактори шкільної газети «Полум'я», в якій друкуються постійні рубрики «Сторінка психолога», «Крок до зірок…», «Цікава сторінка». До кожного шкільного свята друкується стаття з його підсумками проведення, обов'язковими для газети є фотоматеріали.
Члени учнівського самоврядування «Сяйво», ЗДВР Олійник В.А., педагог-організатор Василюк А.М., відвідали протягом року районні конференції: «Впевнений крок у майбутнє» (11.11.2011), «Мрій, працюй, живи в Деснянському!» (06 квітня 2012 року).
Лідер школи взяв участь у ІХ Міжнародному навчально-оздоровчому зборі лідерів учнівського самоврядування ЗНЗ м.Києва з 02.09.2011 по 11.09.2011 в МДЦ «Артек».