• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Підготовка до ДПА, ЗНО

Проведення ЗНО у 2018 році.

/Files/images/1 зно2018.jpg
/Files/images/2 зно2018.jpg
/Files/images/3 зно2018.jpg

Проведення ДПА у 2016 році.

На початку червня цього 2015 р., колегія МОН прийняла рішення про те, що абсолютно всі випускники шкіл України, здаватимуть ДПА в 2016 році безпосередньо у формі ЗНО. Також дані нововедення стосуватимуться і всіх тих студентів, які здобувають середню освіту у різноманітних ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації.Слід відзначити, що обов’язковий перелік предметів, який необхідний для сдачі зовнішнього незалежного оцінювання, залишиться незмінним. А це означає, що обов’язкові предмети, необхідні для сдачі ДПА 2016 будуть наступними:
1. Українська мова;2. Іноземна мова;3. Історія України або математика.
У випадку, якщо для вступу у вищий навчальн. заклад, випускникам знадобляться інші предмети, а вірніше сертифікати з деяких інших предметів, то вони матимуть можливість скласти ЗНО, при цьому, сдавати ДПА із цих предметів не буде потреби.
Якими будуть обов’язкові предмети для сдачі ДПА в 2016 році - ми розібралися, а тепер з’ясуємо чи будуть використовуватися тести для ЗНО в 2016 році? Так дійсно, зі слів директора Українського центру з оцінюв. якості освіти І. Лікарчука, наступного року також будуть застосовуватися двохрівневі по складності тести, для ДПА (ЗНО) з української літератури та мови, а також з математики.
Ми розповімо Вам, про особливості здачі ЗНО в 2016 році, якими будуть обов’язкові предмети, а також, які слід очікувати нововведення від незалежного оцінювання. Отже, про все по порядку…
Насамперед, хотілося б відзначити, що зовнішнє оцінювання в 2016 р., пройде по зміненим правилам, які були затверджені Колегією МОН та підписані міністром освіти і науки. Відповідно до даних правил, зовн. незалежне оцінювання, для бажаючих поступити до ВНЗ, може бути проведено з наступних навчальних предметів: української літ. і мови, математики, історії України, фізики, хімії, географії, біології, а також навчальні предмети з англійської, російської, французької, німецької та іспанської мов. Крім цього, були розроблені програми ЗНО на 2016 рік, щодо здачі тестів з наступних мов: румунської, словацької, угорської, кримськотатарської, польської, болгарської, новогрецької та молдавської.
Терміни проведення ЗНО у 2016 році в Україні, будуть наступними:
- згідно останньої інформації, випускники ВНЗ I-II рівнів акредитації, в 2016 році, здавати ЗНО не будуть;- для випускників ЗНЗ (з 5 травня по 10 липня);
А ось обов’язкові предмети для здачі ЗНО в 2016 році будуть наступними: українська мова та література, іноземна мова, а ось третій предмет математика або історія України, надається на вибір випускника.
Планується, що з 2016 року, буде запроваджено ще одне нововведення – ЗНО загальних навчальних компетентностей, даний тест зможуть здати ті випускники, які закінчили школу більше 5-ти років тому і результати якого можна буде використовувати для вступу у Вузи.

Кiлькiсть переглядiв: 810

Коментарi